Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz focvis #86186 üzenetére

    Nem tudom én annyira nem hiszek ebbe a rossz olaj storyba.. úgy gondolom hogy az Eneos nem egy teszkó gazdaságos traktor olaj.. viszont abba igen hogy az autón szerintem még szűrőt se cserélt max rátöltött...ha 10ezrenként cseréli korrektül az oljat+szűrőt akkor ha nincs gyilkolva a kocsi annak szinte patika állapotba kell lennie minden téren.. pl anno a megane-om is úgy adtam el hogy 8k volt az olajba és amikor csekkolta a vevő nem hitte el hogy őz barna még mindig.. múltkor volt pont a cégnél vele az ürge és kíváncsiság kedvéért körbe lestem 2 szer cserélt már azóta olajat igaz ő 15k-ként teszi (én 10k-ként cseréltem) és most is gyönyörű színe volt pedig volt benne már 10k legalább az olajba :) Szóval ha rendesen cserélte volna tuti nincs baj... mondjuk én poén kedvéért a kolléga helyébe megnézném a szűrőt mikor gyártották... abból már lehet következtetni hogy kb csak rá töltött olajcsere címszó alatt vagy még azt se.. múltkor jött hozzám egy fiesta (1.4 tdci aka hdi) 2009-es szűrő volt rajta 1,3 olaj jött le belőle és 50k-kmt elmentek vele majdnem sírva fakadtam.. ja és számlás szakszerviz igazolás volt róla hogy cseréltek olajat 2 szer...mondtam is a tulajnak hogy lehet cseréltek csak nem ebben az autóban... :W

Új hozzászólás Aktív témák