Új hozzászólás Aktív témák

  • gsc73

    aktív tag

    válasz #00809728 #8446 üzenetére

    Persze hogy nincs harag.....:) Részben igazad van, de a döntés véglegesen ma délután született meg, miután vezettem.... :C Igen, megveszem.

    Hogy mit várok? Az alap kérdésem az volt, amiért egyáltalán írtam, hogy sok-e vagy kevés a 117.000 futott km egy karbantartott ilyen autónál. A válaszok olyanok voltak, hogy nem sok (máshol is ilyeneket írtak). A motorról, és egyebekről való elmélkedés csak ezután kezdődött, amiről az gondolom, hogy azért nem felesleges, mert a fórumok általában arról szólnak, hogy emberek leírják a véleményüket dolgokról...... :R

    Pár killóméteres tapasztalat: 1 biztos: nem gyorsul. :U Nagyjából annyira nem gyorsul, mint amennyire számítottam. Viszont 140-nél kényelmesen halad szinte hangtalanul, óriási, és nekem kényelmes, bár ez csak hosszútávon derül majd ki. Fura, hogy kicsi a kormánykerék átmérője, és én még leljebb állítanám az állítható magasságú első ülést, mint a legalsó állapot. (185 cm magas vagyok). Persze Swift után nagyon-nagyon szokatlan volt a hátulja, van aki azt írta, hogy évek alatt sem tudta megszokni......gondoltam ezeket is megosztom.....

    g.

    [ Szerkesztve ]

    kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

Új hozzászólás Aktív témák