Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz -v- #77358 üzenetére

    Nézd, megnézheted a video-t, de ugye ott és akkor én ültem a kocsiban, nézd meg 10-210x, hátha megérted, nekem mi a problémám ezzel a szituval. Eleve onnan kellene kezdeni a beszélgetést, hogy a video 8. másodpercében a jobbra tartási kötelezettsége megszegésével már az elválasztó vonalon van, pontosan ezt csinálta akkor is, mikor mellettem jött, hogy ne húzza végig az autó oldalát, nekem is beljebb kellett mennem. Ezzel még nem is lenne baj, vannak nála rosszabb sofőrök is. Viszont valami csak nem kerek, ha neki 75-tel kellett menni, hogy beférjen, sehol sem állhat meg ez az indoklás. Ha közeledünk egy gyalogos átkelőhelyhez, és ő tőlem nem látja (és nem is láthatja) a balról érkező gyalogost, majd ennek ellenére 75-tel nyomja tovább, és végül a zebrán áthaladva vált sávot, az szerinted úgy rendben van? Ha én fékeznék egy gyalogosnak, és ő tovább megy, arra tudod, milyen § vonatkozik, és mivel jár? Ha egyébként észreveszed, más már megállapította, hogy jobbról előzés történt, neki is leírtam a válaszomat a másik részre, amit kifogásolt.
    Ha ez szerinted szabályos sávváltás, és nem kivágás, akkor nincs több kérdésem. :D

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák