Új hozzászólás Aktív témák

  • saguaro

    tag

    válasz m3tr0 #22773 üzenetére

    Az elejét átvariálnám vissza gyárira, de még a hátsó szélesítés oldalról egész jól néz ki, és hátulról se katasztrófa, viszont a 3as belső sokkal jobban bejön, mint a G2-es. :D
    Autóhifihez amúgy nagyon nem ért, az ajtópanelt elnézve, ott a magas-közép hangok úgy kioltják egymást, hogy öröm nézni. :DDD
    A csomagtartó része viszont jó, feltéve ha nem a leggagyibb AS nyomót tette bele. :U
    Nomeg nem vágott az egész rendszer alá egy kínai dzsunka, vagy esetleg Sony fejegységet. ;]

    Amúgy nálam megint előjött egy apró költésfaktor.
    Alfával beragadtam a sárba, majd hívtam valakit, hogy húzzon ki, hátrafele húztok a kocsit, mert orral ragadtam be egy mező szélébe. Hátrafele megrántotta a kocsit, leszakadt az első lökös, meg a kartert odabasztam, elfolyt az olajom, meg még 1-2 apróság sérült, szerelő holnap szedi szét. Aztán kerítettem egy Jeep Wrangler-es ismerőst, aki bement a mezőre, és kihúzta előrefele a kocsit.

    Imádom az ültetést, pedig csak szolid 2cm a gyárihoz képest, és gyári 15-ös felni van rajta 195/55ös gumókkal.... :U :(((

    [ Szerkesztve ]

    Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

Új hozzászólás Aktív témák