Új hozzászólás Aktív témák

  • c00per

    tag

    válasz buci30 #174995 üzenetére

    nekem a regi a4-ben (a4 b5 1998 1.9 tdi) 500ezer km utan se volt rozsdas sehol.a6 (a6 c5 avant 2003 2.5 tdi) 300ezer es az sem rozsdalt.Ha mar festegetni kell meg rozsdal itt-ott az nem ok.270ezret ir
    te azt irtad motorfelujitason esett at.Az megint egy erdekes dolog.Nekem is volt ilyen autom csak dizel, tudom mirol beszelek.Futomuben nincs stab palca,hanem sok lengokar...Mindegy en tudom, hogy kell a zsebbe 300ezer, mert ezeknel kell.Ha igenytelen az ember, akkor nem kell egy filler sem.

    Es igen a felemas lapat es a kokany festes(mert lusta vagyok maszkolni a hatso sufniban) minositi az eladot.Ha valoban ennyire igenyes, akkor szakember fenyezi nem pek.Ebbol kiindulva az eddig elvegzett es szamlaval igazolt javitasok is hasonlo kokany bt altal kivitelezett dolgok, amiket te majd lehet ujra vegig fogsz zongorazni, mert csak ossze lett takolva

    ez nem lenezes es lehuzas, hanem en is es itt meg sok ember(foleg magus) sokat lattunk mar. :R en is csak a velemeny irom le a tapasztalataim alapjan

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák