Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz andy83 #1235 üzenetére

    Nézegetem egy ideje, de nem fogott meg annyira, hogy kipróbáljam. A tartósságnál sokkal fontosabbnak vélem az aerodinamikai tulajdonságokat, amiben - úgy tűnik - a Clic nem éppen kiváló. Szerintem a toll legyen vékony, ne fékezze a repülés sebességét.
    A Heavy Duty tollak közül a textil anyagúakkal dobáltam, mert a soft táblából kemény talajra kieső nyilakon törnek a merev változatok. Rémesnek találtam.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • ha3fis

    tag

    válasz andy83 #1235 üzenetére

    Év eleje óta belehúztam a gyakorlásba, kb. napi 2-4 óra, heti 4-6 alkalommal. Ahogy pontosabbak lettek a dobásaim, egyre jobban találtam el a már táblában lévő nyilak szárait és tollait. Eleinte egy-két hétig elég volt egy tollgarnitúra, de később már több toll kellett.
    2 hónapja átálltam a Clic-re, azóta csak egy szár tört el, az is amiatt, hogy kemény burkolatra esett le. Nekem tehát már behozta az árát. Ezek a tollak is kopnak a találatoktól, de szerintem 3-4 hónapot kibírnak. Sajnos a
    legrövidebb (23mm) szár is túl hosszú, ezért a dobási stílusomon kicsit változtatni kellett, hogy szépen szálljon a nyíl és persze eredmény is legyen ;] .

    Előtte ezt a bebújtatós SlikStik Plus szárat használtam, többféle tollal is kísérleteztem, 26 grammos nyilakkal.

    Más.
    Pesti fórumozóktól érdeklődnék, hogy nem tudtok véletlenül aránylag olcsó szálláslehetőséget péntek estére? A szombati amatőr versenyre mennék, de nem biztos, hogy túl jó előtte 3-3,5 órát vezetni, inkább felmennék előtte nap és kipihenten könnyebben menne - gondolom.
    Ha lenne infó, priviben jelezzétek, köszi.

Új hozzászólás Aktív témák