Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDennis

    senior tag

    Sziasztok,

    van egy Xiaomi AX3000 mesh routerem (2pack) - az első egység a lenti szinten van ahol bejön a net (Vodafone 1000) - nagyon szépen teljesít telefonon 820 körül mérek, monolit vasbeton födém van így a második mesh egységet a második szinten tettem be de direkt nem wifivel, hanem ethernet backhaulal. Brutális volt ott is a net, a szobába ahova betettem 800 körül mértem telefonon. Igen ám de pár nap múlva csak poénból és magam magnyugtatására, hogy jó befektetés volt a mesh rendszer futtatam egy speedtestet, és akkor csak 90-et mértem, aztán újra indítottam és újra 800 volt, ma és tegnap viszont hiába indítom újra, vagy bármi ilyen nagy szórással 17-85 között mérek, úgy hogy a lenti egységnél ugyan úgy 820-at mérek és ott soha nem volt ilyen "csökkenés". Ez valami beállítás lenne? Vagy mit kéne csinálnom? Köszönöm ha van rá megoldás, mert picit frusztráló.

    "Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

Új hozzászólás Aktív témák