Új hozzászólás Aktív témák

  • atillaahun

    veterán

    Talán már volt róla szó és nem mindenkinek újdonság: de ma érdeklődtem ügyfélszolgálaton, hogy ha hónap végén lejár az 1 év hűségem a Like-ra, akkor hogy tudok visszaváltani Dominóra, mert nem biztos, hogy használnám. Azt mondta a tag nincs akadálya, viszont most azonnal felajánl nekem 500 Ft kedvezményt a havidíjból ha meghagyom az előfizetést. Ugyanannyi lebeszélhető perccel és mobilnettel, csak mostantól 1000 Ft lesz a havidíjam örökre.
    Hirtelen nem esett le a dolog, csak a végén, hogy a főnököm is mondta múltkor, mikor le akarta mondani valami 10e-es UPC-s netet, akkor felajánlották neki valami 5-6-e körüli havidíjat.
    Szóval kicsit puhatolóztam még én is, és úgy tűnik a hűségidő lejárta előtt 30 nappal ajánlják fel ezt a kb. 30%-nyi kedvezményt a havidíjra a szolgáltatók, ha lemondás kerül szóba.
    Gondoltam pár embernek jól jöhet.

    Végül azt mondtam, hogy megfontolom, kaptam egy nevet és telefonszámot, hogy kit keressek ha kérem a kedvezményt. Sehol, semmit nem kell aláírni, csak legközelebb már kisebb számla jön.
    Elméletileg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák