Új hozzászólás Aktív témák

  • spici

    tag

    válasz Timer #13417 üzenetére

    Áh szerintem nagyon vicc sok helyen ez az iskolai rendszergazdaság. Én nagyrészt iratokat vittem egyik iskolából a másikba... ha nem tettem meg fú de rossz rendszergazda stb stb.

    2 iskolában dolgoztam, semmi szerver semmi sem volt, na én ezt az egyik iskolába behoztam és olyan butításokat kellett csinálni hogy már csak röhögtem rajta, olyanokra kértek meg hogy állva kerékpároztam.

    Egyik: Csináljam már meg azt, hogy egy kattintással az összes gépet bekapcsolja a gépeket, kérdezem minek? Hát hogy a diáknak előlegyen készítve a gép mire ideér..., ugyanez kikapcsolásnál (Jó a kikapcsolást pár perc alatt megcsináltam)

    Kb ilyen kaliberű feladatokkal gyaláztak meg.
    Volt olyan aki lehívott hogy nincs net pedig ő a kábelt bedugta stb. Aha mire odaértem mit látok, a laptopba bevan dugva az UTP és a vége a földön van, kérdezem ez mégis hogy? Ja hát mutatja hogy a WiFit megtalálja stb mégsincs net. Tegyem hozzá a WiFi-re se volt csatlakozva csak látta...

    Kérem szépen azt hitte hogy az UTP egyfajta antenna a WiFihez , ott mentem hazamentem.

    Na mindegy, én azt mondom hogy kár ezen idegeskedni, úgyse lesz jobb az iskolai rendszergazdák helyzete.

Új hozzászólás Aktív témák