Új hozzászólás Aktív témák

  • Agyasima

    senior tag

    X-aktákat produkál a verdám, pedig Fox Mulder és Dana Scully sosem volt a kedvencem.

    A jelenség: ha leállítom több napra - mondjuk hétvégén nem megyünk sehova, így péntek d.u.-tól hétfő reggelig nem indítom be, akkor igen nehezen indul be*. Illetve mostanában, hogy jó az idő, sokszor járok bringával, 3-4 napig nem használom, és szintén nagyon nehezen indul*.

    Elvittem szerelőhöz, ~10 napot volt nála. 2x próbálta indítani, neki egyből indult mindkétszer. :F Olvasott hibakódot, nem talált semmit. Azt mondta, hogy az immo ill. a benzinpumpa esélyes, így figyeltette velem, hogy az immo visszajelző lápmája elalszik-e, illetve, hogy "búg-e" a benzinpumpa - szívja-e rendesen a benzint. Természetesen a lámpa kialudt, ahogy kell, és az AC pumpa is dolgozik.

    * Nehezen indul: Önindítózok 15 mp-et: nem indul. Várok 20-25 mp-et, majd ismétlem az egészet. Ezt megismétlem 5-ször, és akkor elindul és simán jár, ahogy kell, semmi egyebet nem produkál.

    Ötletek vannak?

    toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

Új hozzászólás Aktív témák