Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz rob210 #27298 üzenetére

    Azért mert Ódim van nem fogom tagadni hogy ami jó az jó és mindegy számomra hogy japán/német vagy francia mert mindegyikből vannak igenis élhető példányok amik hűen szolgálnak és persze vannak ipari hulladékok is ,én tapasztalatok alapján beszélek más meg amit halott vagy olvasott :)

    SocketA: Más teljesen minden téren igazából nem tudom lenne e értelme össze hasonlíthatni őket mert nem egy árkategória és mindegyiknek meg van az előnye és hátránya.. de futóműbe stabilabb és keményebb mint a röncim volt de ehhez hozzájön hogy nekem gyárilag lejjebb van az autó így még jobban irányítható. De pl pakolás terén hiába nagy a csomagtartó sedan így szűkebb a rámoló nyílása de okosan be lehet sok mindent pakolni ha kell (nekem ez nem volt szempont, családosaknál a kombi a nyerő). Kényelemre azt mondom hogy a megane ráver egy kört de azért nem egy focus vagy egy golf kategória szóval VAG autók között is nagy a különbség főleg amikor magadra csukod az ajtót. Az 5ös golfunk ez mellet suzuki minőség és érzet is.. pedig 8évvel fiatalabb a golf.. utastér nagyon el van szigetelve diesel létére is csak ha nyomod neki akkor hallod hogy megjön a hangja...de tényleg 100 szónak is egy a vége nem szeretném hasonlíthatni egymáshoz a két gépet mert mind kettő véleményem szerint remek autó a maga kategóriájába :)

Új hozzászólás Aktív témák