Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 123xyz

    tag

    válasz Halaman #54315 üzenetére

    Ezt írtam én is, hogy ez egy kedvezmény a Telenoros netet használóknak, ami határozatlan ideig, de egyelőre megmarad (bár szerintem nem sokáig).

    (#54316) darvinya

    "Hogyne lenne garantált sebesség MyTv-hez" - Félreérted amit írtam. Idézek a MyTV GYIK oldaláról:

    Melyek a MyTV szolgáltatás igénybevételének feltétei?
    ... A Telenor MyTV igénybevételéhez, - ha mobilinternettel szeretnéd használni- aktív állapotú GPRS adatszolgáltatás vagy adatmennyiséget tartalmazó tarifacsomag, illetve 3G lefedettség és minimum 384 kbit/s letöltési sebesség szükséges. ...
    ... Le- és feltöltési irányban a legmagasabb kínált sávszélesség a meglévő tarifacsomagokhoz igazodik, a garantált sebesség a mobiltechnológia sajátosságaira tekintettel minden esetben 0 Mbit/s ...

    A MyTV tehát tartalmaz korlátlan adatkeretet, de ennek sebessége a meglévő tarifacsomagodhoz igazodik, nem garantál neked semmit a sebesség terén. Tehát ha lassított a neted, a MyTV is a lassított netet fogja használni. Az, hogy eddig ez nem így volt, az csak egy kedvezményes lehetőség volt, amit megszűntettek.

    Továbbá:
    "Ha már 1x kifizettem mind havi net díját, mind Tv szolgáltatás havidíját." - A havi net nem ugyanaz, mint a mytv csomagban lévő adatforgalom, ezt írtam korábban is. Ahhoz, hogy ezt az adatforgalmat fel tudd használni, kell hozzá egy megfelelő (aktív) netkapcsolat is, amit neked kell biztosítanod, mert innentől már nem a mytv csomag része a külön net vásárlása nélküli működés Telenor hálózaton. Ha elfogy az alap adatforgalmad, akkor az esetek többségében lekapcsolják a neted - nincs min adatot forgalmaznia a mytv-nek. Ugyanígy, ha lassított lesz a neted, csak a lassított tempóval megy a mytv, ami ha nem elég, neked kell megoldanod a dolgot azzal h kiegésztő adatot veszel, amivel helyreáll a sebesség. Ez a jelenlegi állapot logikája.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák