Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    válasz #72445440 #71315 üzenetére

    Már írtam, nincs aktiválva a VoLTE, mert nem támogatott a készülék. Az, hogy a telefonon ez az opció be van kapcsolva, vagy nincs, nem változtat semmit, mert kipróbáltam. A két MIUI rendszer beállításai között semmit nem változtattam meg ami erre hatással lenne a 11-re frissülés után. Tehát ez korábban korrektül működött. Én is kértem tegnap, hogy élő kapcsolatban nézzenek már rá, hogy mi a fene történik, de nem csinálták meg. Az APN beállítást néztük végig, ami teljesen stimmelt. Lerázás érzésem volt a technikus részéről, először azzal jött, hogy a két SIM-es készülékeknél az a SIm megy adatkapcsolaton, amelyik aktív. Ha a másikról kellene forgalmazni, akkor cseréljem meg. (kurvára életszerű, naponta többször SIM-eket cserélgetni. Vajon meddig bírná a foglalat?) Mondom neki, ez eddig így működött ahogy most használnám. Mindkét kártyára engedélyezett a 4G, van ilyen beállítás. Meg mondom neki, hogy aktív wifi kapcsolat mellett miért kaparászik a mobiladathoz? Ja, hát az már számára is érdekes volt, meg hogy 51 megát forgalmaz beszéd közben, de ennek ellenére sem nézték meg élesben, hogy miket forgalmaz. Amikor mondtam, hogy frissült 10-ről 11-re, akkor meg az lett a közellenség. Nyilvánvalóan én is erre tippelek most már, mert más ötletem egyáltalán nincs. Jeleztem a hibát a gyártónak, de szerintem falrahányt borsó. A 11 már több mint 1 éve kint van, ha tudtak volna a hibáról, gondolom kijavították volna. 1 fecske meg nem csinál nyarat, egy bejelentésre nem fognak tenni semmit.
    Ami a kiszámlázást illeti, ezek nem VoLTE hívások adatai, így ezt bizony beleszámítják az adatkeretbe, mint ahogy a múlt havi számlán is ott egy halom 2 mb-os adatcsomag, illetve az új számlán is 2 mb-al kezdődött, most viszont már 51 megásak. Pontosabban inkább 50, mert 51202,17 kb. Ezek a 2 megás csomagok benne vannak az adatkeretben.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák