Új hozzászólás Aktív témák

  • goop

    őstag

    1x év telekom után lettem én is telenoros. (DPI)

    A netjük 3 gigás csomag LTE vel, semmit érő. Sokat vagyok délvidéken úton, Siklós, Villány, Beremend, egyedül Siklóson van 4G, ott rendben is van, de a táblától kb 200m-re már nincs 4G, csak 3g, majd kb 2 km múlva 2g ...

    Egyik pillantban H+ jel 80% térerővel, majd átvált full térerő 2g-re, HD hívások vicc, max Pécsen belül, ha kimegyek bármerre, inkább levált a telefon (ACE 4) 2g -re, és ennyit a HD hangról. Ahol van LTE ott meg levált 3g-re, ha hívásom van.

    Ha nem lennének ilyen kedvezőek a percdíjak, már rég leléptem volna innen, de még így is gondolkodom rajta néha erősen.

    Vodás mifit használok inkább netre, (R206), és ha nem is mindenhol, mert ez sem igaz, de kb. a semmi közepén is hasít a net, 10 -15 Mbit körül.

    Szóval lehet a voda csak 3g tolja, de azt nagyon jól. Telekomról annyit, hogy még a nagy 4G bekapcsolások előtt volt ott is mobilnetem, de az kb, még a telenornál is sz@rabb volt anno, ahol voda 3g ment, ott telenor 2g, és t-mobil GPRS. :D Tudom, most már más a helyzet, az LTE miatt, ezért is filózok azon, hogy visszamenjek vagy sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák