Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    probaltatok mar a focalt? melyik elofizut vettetek meg? vki meseljen mar aki probalta...kezdek mar kicsit f*szkivan hangulatban lenni, moire patternek lcdn, elemek, focuschartok...
    35-os is vaku segedfeny nelkul...inkabb hagyjuk. de hat fokusztesztekben is...nem tudok ugyanolyan eredmenyeket hozni vele...sz*rszemet ez az obi. kivancsi lennek nikon miert csinal belole uj verziot...
    de a sigma detto. hol frontos, hol backes...valojaban szerintem nekem nagyok az igenyeim. lehet ez a technologia ennyit tud, nem varhato el hogy 3 egymast koveto kepen ugyanoda fokuszaljon (elem feher hatter elott, jol megvilagitva :P ) vagy normalis objektiveket kellene venni?

    eskuszom aranyaiban d70-el is lottem ennyi jol fokuszalt kepet. nem kizart h tobbet. tegnap probalgattuk az ernyot, lottem 50-60 kepet segedfeny nelkul, fele ha jo lett. ilyen ellenfenyben az 1 dolog h nonstop huntol, de hogy f6.3+-on orultem ha minden 5.-re beleesik a fokuszsikba a modellem...hagyjuk mar. kovetkezoleg le se veszem a vakut rola...elvillantom minimumon azt is, vagy leragasztom vagy nem is tudom...

    a vacak 50 1.8d-vel legalabb, betekertem a vazat pontosra es onnnatol kezdve nem volt olyan hogy hol front, hol back...mikor melyik. nagyon unom mar ezt a tesztelgetest. sztem meg egy focalt leutok, megnezzuk milyen...aztan meg eladom az egesz taska kacatot.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák