Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    Egész sokat vagyok fiatalok között mert elég sok gyakornok megfordul melóban nálam. én 42.
    21 évesen csináltam egyből nagy A. nagyon sokáig a motor volt az örömforrás az életemben. Voltak évek amikor a lakhatás kaja faktoron túl MINDEN pénzem benzinre gumira ment el. két éve elértem a céges négykerekű jár poziba. Na azóta szégyenlem bevallani mennyit motoroztam.... sajnos nagy úr hogy van aminek a fenntartása és a futtatása 0 ftba kerül.

    de visszatérve a kölykökre. van egy kollégám ő 35. Szintén azóta motoros amióta lehetett jogsija. nagyon sokáig er-5-el mert azt tudta fentartani etetni, két éve váltott dl650re.

    A huszonéves brigádon azt látom, a srácok azért jobban vágynak a jármű birtoklásra. felük kétharmaduk jogsis és rendelkezik autóval is. jobbára használt. A lányok jóval inkább megvannak a tömegközlekedéssel. Motoros vagy egyáltalán aki vágyna rá egy sem fordult meg az elmult 10 év alatt.
    Budapest Multis diplomás közeg.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák