Új hozzászólás Aktív témák

  • dave0825

    őstag

    Üdv.

    etnies-hez szólnék leginkább, de mást is szívesen meghallgatok.

    Suzuki DL650XT-t szeretnék, bordót, 3 dobozzal, bukócsővel, stb. Találtam egyet 2,09M Ft-ért 2016/3-i (elvileg 2015-ös), viszont amitől kicsit tartok, hogy 31.000 km van benne. Reális, csak félek, ha pár évig hajtom még nagyobb túrákra (legalábbis tervben az van), akkor nem tudom, hogy mennyiért tudom eladni, 1M-t nem szeretnék bukni vele.

    etnies, Neked mennyi van benne? Úgy tudom, hogy te nagyobb utakra használod.

    Tudom, nem a km a lényeg, hanem az állapot, és ha azt nézem, hogy 1 éves motor van fönt pár, ami arányban ugyanennyi km-ekkel van, akkor nincs semmi gond, csak a mennyiségétől tartok, hogy el fogom-e tudni adni maximum pár 100e bukóval. Ha viszont apám nem rég vett 2004-es SV650S-éhez hasonlítom, amiben szintén 31.000 km van, ahhoz képest a DL reálisabbnak tűnik, bár gondolom alapból hosszabb túrákra használták.
    Szervizkönyve megvan, 1. tulaj, viszont kereskedés, szóval a tulajt nem fogom tudni megkérdezni, hogy állapotra milyen.

    Összegre mindenképp hasonlót terveztem, max 1-200-zal többet, de újat semmiképp nem tudok venni (3.1M az új azzal a felszereltséggel, amit szeretnék).

    Ti több motort vettetek/adtatok el, mondjuk, mire el szeretném adni, kb. 3-4 év múlva, mennyit érhet (ha jó állapotban marad, mert terveim szerint vigyázni fogok rá) egy 7-8 éves DL650XT 50-60.000 km-rel?

    U.i.: van ez az új ügyfélkapus rendszám alapján utánanézős oldal, megnéztem, 2019/03-i az első km állás bejegyzés, ami furcsa, mert másik motornál már az 1. forgalomba helyezést is írják. Tulajdonosnak 2-t írnak, de gondolom a 2. már a kereskedés.

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák