Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    Sziasztok!

    Tanácsotokra vettem egy pár ProGrip markolatot. Egyéb okok miatt végsúlyt nem tudtak adni, csak egy féle volt, ami elvileg gyári, de az könnyű volt mint egy selyembugyi. A mostani Ariete-k nehezebbek, ráadásul feketék, nem ezüst színűek.
    Ma viszont bemegyek majd a másik üzletükbe (mert ma odaérek annak zárási ideje előtt), és próbálok kotorni a markolathoz passzolót.
    A kérdésem az, hogy általában többféle markolat létezik, és a végsúlyokat is ehhez megfelelően kell választani, máskülönben nem passzolnak?
    Csak mert az egyik oldalra felhúztam a markolatot, és a kormány vége kicsit túl lóg a markolat végén. (ld. kép)
    Visszatekertem a régi súlyokat, amik úgy passzoltak a markolathoz, hogy a markolat végén volt egy-egy gyűrű is, ezzel megtoldva úgymond a markolat hosszát. Így valamelyest passzol a végsúly is. A másik oldalon a gyűrű nem rászorítható, és hát a videón látszik is az eredmény. Ezzel mit lehet kezdeni? Hagyjam a faszba, és majd ma adnak hozzá rendes, odaillő végsúlyt?

    Előre is köszi. :R

    Előző markolat(rendszer)om.
    Előző végsúly. (Akurva de drága! :Y ) Sajnos ez már bukott az előző tulajnál, szóval nem szép, mindenképp cserés. :/

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák