Új hozzászólás Aktív témák

  • #16939776

    törölt tag

    válasz Grave_444 #41638 üzenetére

    Elfogadom, a gömböcsége, Y2K-szerű egyszerűsége okán inkább bájos mint szép.

    (#41639) cinemazealot: Van egy pár alu házam amit meg is tartok, az AE - S21T- eladtam, lemondtam a PCI + Dvga-ról . Azok 12-18-27K környékén jöttek használtan, jó ideje nem találtam hasonlókat itt aprón. :(

    Ami még ezen kívül tetszik min, 2x ennyi.

    A második 10,5"-os VGA-tol, és a Z77-es laptól megváltam, így nagyábol okafogyottá vált a projekt. Azóta találtam 500W feletti körüli 1U-s platinum tápot, amivel a CPU hűtő mellé mehetne.

    (#41640) HookR: Szerintem 6 és a 8 rétegű PCB előállítási költsége között 20-30% eltérés lehet, végfelhasználónál ~ 10-15 usd max.
    Szerintem arra számoltak a gyártók, hogy minél olcsóbb lapot tudjanak előhúzni a paplakból, mert egyrészt versenyképes árazást ígért az AMD, másrészt nem a rétegigényt akartak kielégíteni.
    Van egy olyan sejtésem, hogy az X370-mellé jobb minőségű biost, magasabb memória órajelet adhat a gyártó, mint a 350, 320, 300-as kiépítés mellé.

    (#41641) &rew: Majd ha lesz borítása is probléma lesz a lap és a VGA közötti szűk hely.
    Én a hátával tenném a lapot, a VGA-kat elforgatva 90°-al és közéjük valami acéllemezt, a radiátor fújhatna közéjük. A 12V 50A-t vihetné két réz sín a táptól, amibe a korbács+csatlakozó 4-5cm-es darabja lenne csak beforrasztva.

    Az a variálható váz okos dolog fejlesztéshez, "szimulációhoz".

    (#41644) sati: Szívesen :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák