Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz Bander78 #1277 üzenetére

    Hát sajnos beigazolódni látszik, amit mindig is írok, hogy gyakorlati tapasztalat nélkűl nem igen szabad ajánlani SSD-t.
    Az OCZ Petrol pár héttel azután jött ki, hogy megírtam a cikkemet, de mivel olyan vezérlő van benne ami rendesen helyettesíti a TRIM-et XP esetén is, és nem egy kifutott , régi és alig kapható termék, hanem új, ezért auz gondoltuk, hogy ajánlható XP-hez, úgyis olyan kevés SSD jó hozzá. Hát nem lett igaz...
    Mivel a Flash SSD topikban is arról írtak épp, hogy kettő is rossz, ezért ki fogom venni az ajánlásból.

    Samsung 830 vezérlője semmilyen körülmények között nem jó XP-hez.
    Olvasd el a Flash SSD topikban a 38320-tól lévő hozzászólásokat.
    Ha tényleg semmiképpen nem tudsz áttérni XP-ről WIN 7-re akkor végső megoldásként bármelyik WIN 7-hez ajánlott SSD-t venném, és Diskeeper programmal helyettesíteném a TRIM-et. Sokat írtam róla , keress rá a Diskeeper szóra a Flash SSD topikban.

    (#1278) jeni:
    Jelent e hátrányt,hogy a Crucial M4-s termékekre csak 2 év garancia van 3 helyett,mint a többi más gyártókra?

    A gyártó oldalán 3 év garancia van feltüntetve, ahol nem ennyit adnak ott csalnak, de szerintem a 2 év sem olyan rossz.
    Szerintem egyforma esélyed van az elromlásra mindkét meghajtóval, szóval mindegy melyiket veszed, ha megvan a 3 év garancia.

    (#1280) dunc:
    Ez a téma inkább a Flas SSD topikba tartozik, de jó ha átolvasod ezt a cikket is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák