Új hozzászólás Aktív témák

  • k.mark87

    tag

    Szervusztok!

    Én pusztán környezetvédelemből meg villanyszámla csökkentés ürügyén szeretnék valami ketyerét, nem sok elvárással. Hogy ez a befektetés megtérüljön pár éven belül (a laptophoz viszonyított fogyasztásban), csak a 10ezer forint alatti vackok jöhetnek szóba...
    A gyengébb idegzetűeket lehet, hogy elkapja mindjárt a sírógörcs, tőlük elnézést kérek előre is :) ezeket néztem így elsőre:

    első f.s

    második f.s

    harmadik f.s

    negyedik f.s

    utolsó f.s

    Sajnos elég hülye vagyok a témához, ha van egyéb javaslat 10e vagy max 15 alatt akkor várom! Külföld vagy itthon is érdekel.
    Éppen a dummy helyzet miatt van pár kritérium:
    -ne kelljen linuxot telepíteni meg órákat pöcsölni az installációval, mert ha ilyen akkor mission failed. Vagyis user friendly megoldás kellene :\ beépített kliens vagy nem tudom mik vannak még.
    A belső tárhely nem fontos (ha kívülről rá köthető valami, vagy bővíthető), winyót, pendrive-ot megoldom, de legyen könnyen elérhető a helyi hálózaton és kezelje a 4gb fölötti tartalmakat. A fő szempont az lenne, hogy egyszerű legyen.
    nem tudom van-e jelentősége, de a kapcsolatom 15/0,7. vagyis nem 1000megabites csoda kellene :)
    Nincs villám netünk, 15/0,7

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák