Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz Synthwave #8947 üzenetére

    Nem vitatom, hogy a G500 nem olyan jó, ezt én totálisan elhiszem.
    Megint valami amibe belekötnék :)
    "Már csak az egérérzékenység miatt sem rántod olyan gyorsan az egeret, mert akkor ~720 fokot fordulnál"
    Nekem mondjuk úgy van beállítva, hogy 3 centi húzással fordul 180 fokot, akkor ha az egér képes lekövetni a mozgást, akkor teljesen mindegy milyen gyorsulással teszem ezt (mekkorát rántok rajta). Kivéve ha be van kapcsolva a win acceleration, de ez nyilván nincs.
    Neked meg úgy van, hogy 20 centi alatt forduljon 180at, de hogy milyen gyorsan jut el oda az egér, az mindegy.
    Abban igazad van, hogy pontosabban meg lehet határozni, hogy mennyire jó/rossz a szenzor nagyobb úton. Mert ugye nagyobb távon több alkalommal "vesz mintát" az egér és a nagyobb mintavétel nagyobb pontosságot is jelent. Viszont nekem mindegy, hogy mennyire jó/rossz az egér. Ha azt tapasztalom, hogy több alkalommal igy kb ugyanakkora mozdítás hatására nem ugyanoda érkezik a mutató akkor az rossz és kész. Mindegy, hogy a képen 1 centi a tévedés vagy már félúton elakad. Aztán persze lehet csak én nem veszem észre, azt az 1 centi tévedést.
    Na mindegy. Értem, hogy mire gondolsz.
    Az, hogy mekkora távon, milyen irányba mennyit téved és hogy ez milyen dpinél jön elő ez megint a ti asztalotok. Ezt csak tapasztalatból lehet megmondani.

Új hozzászólás Aktív témák