Új hozzászólás Aktív témák

  • izee

    senior tag

    válasz kemotox #40331 üzenetére

    A4-tech X6-80D, előző egerem. Mx518 koppintásnak néztem (és az). Sikerült 2k-ért vennem, ami keret maximuma volt.
    Ma meg (bár az árak is felívelnek!) 4ezer meg 7ezer Ft-os (de jobb) egereken vagyok túl. Ezt tettétek velem :)) Befektetésnek megfelel, csak akinek nem célja kihasználni a tudását és kerete véges, azt próbáljuk megérteni, hogy ő (ha gyarapodni akar!) nem pont ebbe szeretne befektetni a meglévő mindennemű tőkéjéből. Bár tudom, neki is jobb lenne az élete egy jó egérrel, csak a szokásait is érdemes akkor már módosítani, hogy az egérnek ezt a precízségét jól kihasználja.
    Gálvölgyi csinált egy poént azzal, hogy emberünk megvette a drága jó fotel-t és(!!) rendelt mellé egy igazi (lélegző) embert (reklám hatására), aki ki tudja használni. Merthogy emberünknek "nincs ideje" ülni benne, pedig olyan jó.

    Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

Új hozzászólás Aktív témák