Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferdzsoo

    addikt

    Ide is beírom hátha:

    Szóval.
    Van egy 8 éves diamondback 3g-s egerem. (ezelőtt egy sima diamondback volt 6 évig. Jó széria.)
    Kezd halódni a görgője, az optikai kis hámlásokat már megszoktam ezen felül szeretem, 3x cseréltem már talpat rajta, szóval nah használt. :DDD
    kb 2 hete kezdte el hogy a görgő sajnos néha"kihagy" olyan mintha nem görgetnék pedig görgetek és nem mozdul semmi. Se a játékban, se a böngészőben se sehol szóval nem software probléma.
    Gondoltam veszek egy "fasza lézeres egeret" mire elolvastam az egértopikban hogy mennyire nemjobbak az új egerek mint pl ez. SZóval a kérdés.
    Lehet ezt a görgőproblémával valamit házilag kezdeni, vagy vegyek inkább egy deathaddert mert az még fasza kis egér.
    így 8 év után nem sajnálnám az újra a pénzt, de ha ezzel lehet mit kezdeni még lehet nyúznám egy 8 évet :DDD amíg teljesen le nem rohad a gumi róla :DD

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Új hozzászólás Aktív témák