Új hozzászólás Aktív témák

  • kutkut

    addikt

    válasz frango13 #14431 üzenetére

    Neked meg azt ajánlom, hogy inkább ne játssz a bf3-mal. :W Képzeld, van aki, élvezi... Pont azok játékát cseszed el ezzel. Legalábbis engem nagyon irritálnak azok a jetesek, akik csak annyit tudnak, hogy belemennek a helibe. Na EHHEZ nem kell skill. "Nem az lövi le a másikat, aki skillesebb." ugye? ;) És a "skill" tudtommal nem azt jelenti, hogy ki milyen gyorsan és pontosan tudja egy megadott pixelre rántani a célkeresztet, legalábbis nem csak azt. Szvsz ahhoz is kell egyfajta ügyesség, készség, hogy ne csak kamikaze taktikával tudj leszedni egy helit... Van gépágyú, rakéta és hőkövetős rakéta. Mindemellett tudni kell irányítani, a sebességgel játszani, a másik jetes mögé kerülni stb. Ehhez nem kell skill? :U Egyébként, nem olyan rossz warozni, a taktika, a kellő járművek megfelelő használata nagyon sokat számít, csapatban játszva meg még jobb élmény is maga a játék. A spectator mód az tényleg elférne, és tényleg azt mondom, lol, hogy nincs, de ha én játszom, akkor nekem végül is mindegy. :)
    OFF vége.

    Meizu MX3 32GB

Új hozzászólás Aktív témák