- Synology NAS
- Sweet.tv - internetes TV
- Tarr Kft. kábeltv, internet, telefon
- Háborog az Apple az iPhone-ra írt első pornóapp miatt
- Xiaomi AX3600 WiFi 6 AIoT Router
- Az OpenAI szerint az USA-nak sürgősen újabb adatközpontokra van szüksége
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Elon Musk nem kér a TikTokból
- Corel Draw topic
- Otthoni hálózat és internet megosztás
-
IT café
ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Új hozzászólás Aktív témák
-
micafighter
nagyúr
válasz
[Prolixus] #93791 üzenetére
Másik kupakokkal próbáltad egyébként a stabilizátorokat? Egyre valószínűbbnek tartom ezek alapján, hogy vagy a platel vagy a kupakkal volt a gond.
Gondolom WS Aurora stabilizátort adtak vele? Az tényleg a szemétbe való
De az újabb WS stabilizátorok érdekesek (3.0, 3.1, stupid), az áruk is egész jó (~ 10 USD) és TXhez hasonló double-shot megoldást használnak ,úgyhogy a drotnak nem nagyon kéne hangja legyen. Ha simán járnak és nem akadnak, akkor lehet best-buy stabok. Majd lassan kipróbálom őket, itt vannak már a szekrényben.
Amiket próbáltam azokból nekem is a Gateron V2 a favorit egyébként
[ Szerkesztve ]
-
Molydeus
őstag
válasz
[Prolixus] #93791 üzenetére
Én továbbra is arra tippelek, hogy eltér a két oldal, nem tökéletesen párhuzamosak. Viszont ha kétféle stabbal is csinálja, akkor lehet, hogy nem elég pontos a kivágás nekik a PCB-n.
Mindenesetre csodálom a türelmed.
Ha elkap a gépszíj, én is hajlamos vagyok a végletekig próbálkozni mindennel, de közben utálom az egészet, a végén már magamat is, hogy elba..om az időt vele.
A Cherry stabokkal gyűlt meg nagyon a bajom szintén 1.2-es PCB és halékony Plate párosnál. Állandó tickling és ráadásul kiugrált a drót a clipből. Végigcsináltam minden ilyenkor szokásos rutint, egy ideig a hang jó is lett, de a végén mindig kiugrott a Space-nél. Próbaképpen cseréltem a Plate-et FR4-re, azzal nem volt gond, csak hát nem ezzel terveztem a buildet, ráadásul gummy o-ringgel, úgyhogy nem játszott a szokásos Durock v2 sem (azzal mindig összejön egy jó hang), szóval helyette lett a TX R3 clip-in. Nekem szerencsére nem volt vele gondom.Ez az egész stab hangolás amúgy is egy minősített esete az önkínzásnak, ha az ember nem hajlandó megelégedni egy elfogadható állapottal.
M.
-
Skynet258
veterán
válasz
[Prolixus] #93791 üzenetére
Nekem a stabok csak onnantól lettek jók, hogy Gateron v2-re váltottam és megkentem - na azóta viszont nagyon okés a dolog.
Új hozzászólás Aktív témák
Kérlek kérdésed előtt olvasd el az Összefoglalót!
Ha kifejezetten egy modellt keresel használd a fórumos keresőt, hátha valakinek már van tapasztalata vele!
10.000Ft alatti billentyűzetekből az összefoglaló szerint érdemes választani!
Tudtad, hogy nem magyar feliratozású billentyűzettel is pont ugyanolyan jól lehet magyar szöveget bevinni, mint akármelyik magyar feliratozásúval? wow
"blue switch has paragraph sense , when you press it ,it have a "kacakaca" sound"
A topikban (terméket, munkát, szolgáltatást) hirdetni tilos!
- Projektor topic
- Milyen videókártyát?
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Synology NAS
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Ukrajnai háború
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest