Új hozzászólás Aktív témák

  • cappa72

    nagyúr

    Na... 3 éves görcsölés után úgy tűnik, hogy tán beérik: idén kellene vennünk autót.

    2012-2015 közötti, max 2.6M HUF az amit most rá tudnánk szánni (ezen felül az átírás és első szerviz az másik büdzséből megy).

    Ugye a Megane lenne az első számú versenyző, de amiket néztem, azokat már elvitték.
    A Tce motorok mennyire nyűgösek? (1.2 és 1.4 is van, ha jól láttam)
    Merthogy alapvetően a használat agglomerációsnak nevezhető, így még megmaradnék a szívó benzinesnél.
    Második autó lenne, bár úgy tűnik, hogy ezzel is elérjük a 10k km / év futásteljesítményt. (Mert az F Astra helyett lenne...)
    Javasoltá(to)k az 1.6-os verziót (főleg a 110LE-s kiadást), de hát nem nagyon van, vagy csak nagyon durván messze (300+ km),

    Aztán néztünk még (egyelőre csak a hahu-n) Seat Leon-t is, aminek CMB 1.4Tsi motorja van (JSZP alapján).
    Ez a CMB vállalható motor?

    Van még néhány további típus, pl. a Cee'd, esetleg Mitsu Lancer, esetleg Mazda 3.
    Citroën C4 talán...

    Opel kilőve, most anyóka nem szeretne Opel-t (2 Astra F után).

    Persze más modellre is nyitott vagyok én és jöhetnek is az ötletek, de ugye anyóka lesz a design választásért a felelős (ahogy eddig is).
    Előre is köszönöm!

    Lehet, hogy kicsit összeszedetlen vagyok még, jellemzően nagyon megvisel az autóvásárlás minden alkalommal...

    [ Szerkesztve ]

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Új hozzászólás Aktív témák