Új hozzászólás Aktív témák

  • Yiggdrasil

    aktív tag

    Feleségemnek lassan aktuális lesz az autóvásárlás (elvileg szeptemberig lesz home office csak náluk, nem szeretném kicentizni, így is tologatjuk már fél éve lassan a dolgot).
    Érd-Budaörs távban ingázik majd naponta, illetve BP-re is heti 2x bejárna esténként edzeni.

    Ami kritériumot mondott, az a biztonság, kis méret, szervókormány, el.ablakok, klíma, alacsony fogyasztás, és ami a legfontosabb, hogy megbízható típus legyen (előző kocsija 2havonta vakációzott 4-5 napot a szervízben, ezt most kerülnénk). Nyilván első utunk a szerelőnkhöz vezetne egy nagyszervízre hogy valamelyest tudjuk kontrollálni ezt a részt.
    Árban nincs nagyon megkötés, viszont nem költenénk rá fölöslegesen egy vagyont, hacsak nem indokolt. Nem szeretnénk új csilivili, különleges autót, mert a parkolóban úgyis pár hónap alatt lezúzzák az anyukák meg a csemeték az ajtónyitásokkal, és én ismerve magam fixen megőrülnék a tudattól, hiába nem én vezetem :B
    A karantén kezdetéig az én 1.gen Yaris TS-emmel mászkált, amíg ki nem rohadt szegény alólunk, megtanultuk hogy nem veszünk Németből 15+ éves japán autót.

    Létezik ilyen kocsi, vagy totál lutri minden és nyugodtan vegye meg azt ami megtetszik neki a hahun? :DDD

Új hozzászólás Aktív témák