Új hozzászólás Aktív témák

  • dudi6

    senior tag

    válasz Gombinyó #185180 üzenetére

    Köszönöm a választ!
    Amiről én hallottam Qashqai az igen. :) Milyet keressek?
    Egy 2006-s Nissan Note van most, amiben megszoktuk, hogy kicsit magasabb.
    Könnyebb ki-be szállni, gyerkőcöt ki-be tenni. Illetve van egy hobbi telkünk a Mátrában, nyaranta oda szoktunk felmenni tenni-venni, kertészkedni, oda is jól jön, hogy nem ér le az alja. Szerinted jobb választás lenne egy 2014/15 -s Qashqai mint egy új hibrid SX4?
    Fontos lenne minél nagyobb csomagtartó és a vonóhorog (kerékpár szállításhoz, utánfutóhoz)
    Feleségem a héten kezdett újra a munkahelyén (Budapest), ami heti 3 nap ingázást jelent 70%-ban autópályán (napi 80-80 km). Nyáron visszaköltöznénk vidékről Pestre, így akkor már nem lenne ennyi autókázás, ott valószínűleg BKV-val meg lesz oldva a közlekedés munkába.
    (#185181) tboy93 - Ha sosem tudod feldolgozni, akkor engedd el a dolgot. Én legalábbis ezt szoktam tenni, ha valakit nem értek meg, van ezernyi más dolgom, felesleges idegeskedni... ;)
    (#185182) dj79 - Igen, jól jön a gyerkőcnél, pláne ha majd jön a második. Elég csábító ez a 3+7 év, bár biztos minden hülyeségnek meg kell felelni hogy 10 évig járjon a garancia.

    (#185183) vzsryl - Megnézem magamnak, nem is hallottam még erről. Köszönöm a tippet.
    Jobb lehet egy Nissan Qashqainál? Újonnan nem hiszem, hogy beleférne, használtat nem sokat látok, de amúgy tetszik.

Új hozzászólás Aktív témák