Új hozzászólás Aktív témák

  • geckowize

    őstag

    válasz Fred23 #81463 üzenetére

    Szia

    Köszi a választ!

    Tetszenek ezek az ASRock lapok (B250/B250M Pro4), viszont a márkától kicsit félek.
    Ha már csúcsgépet veszek, valahogy nem illik nekem képbe ez a márka. Tudom, régesrégen volt rossz hírük, de szívesebben látnék pl. Gigabyte lapot benne, jelenleg a harmadik Giga lapom van.
    ASRock lapom is volt egyszer (970 Extreme4), igaz, figyelmetlenül választottam, mert itt a topicban az Extreme3-asat ajánlották, én meg balga módon nem azt vettem, de egy kifejezetten tuningra készült (?) lap ne állítgassa már defaultra a RAM időzítéseket megemelt base clockkal, amivel bootoláskor elsípolja a Kossuth indulót....

    Asustól azért félek, mert ha jól tudom a szervize a Cordon Electronics, amellyel meggyűljt már a bajom egy Asus tablettel kapcsolatban. Bár valószínűleg sosem fogom megtudni, hogy konkrétan a szerviz volt-e a az, aki nem akarta hetedszer sem cserélni a láthatólag hibás (bizonyítékként videóra lett véve, amit CD-n juttattam el hozzájuk) tabletet, vagy pedig maga az Asus utasította el a cserét.

    MSI cuccom még nem volt, bár régen (~10 éve) az sem volt éppen a megbízható márka alaplapok terén, legutóbbi gép upgrade-kor 2 éve majdnem olyan lapot is vettem.

    (#81462) Füleske:

    MSI B250 KRAIT GAMING - ha nem zavar hogy nem csúcs az audio rész, szín : fekete-fehér de, sajnos zavar, csúscgépbe csúcsaudio menjen :DDD

    MSI B250 GAMING M3 , tiszta fekete ahogy látom, pirosak az áramkörök

    MSI B250 GAMING PRO CARBON , fekete némi fehérrel Ahogy látom ez RGB ledes, tehát bármilyenre tudom állítani RGB skálán a fényét? Haveromnak van Aurás lapja, elég jól néz ki, bár ezért én plusz pénzt nem adnék

    ASRock Fatal1ty B250 Gaming K4 , fekete - piros kilőve, mert piros

    ASUS ROG STRIX B250F GAMING , fekete - ezüst ez tetszik

    (#81464) Pityu.: Köszi, de ez is piros.

    Összegzés
    Tehát az ajánlások közül, amelyek még versenyben vannak:
    ASRock B250(M) Pro4 (?)
    MSI B250 GAMING PRO CARBON
    Asus ROG STRIX B250F GAMING

    Kérdések
    1. Mivel lennék hátrányban a többihez képest, ha az ASRockot választanám? (RGB leden kívül.)

    2. Az ATX vs mATX döntésben csak a ház kialakítása a mérvadó?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák