Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz dokar #2422 üzenetére

    Nem, menjen felőlem de ha már tudja, hogy ő szabálytalan akkor ne legyen még bunkó is mellé... cseppet sem zavar ha megelőznek, nincs tőle kisebbségi komplexusom sem mint egyeseknek... de amikor dudál és refizik azt nem szeretem...

    Én is megyek gyorsan de olyankor azért ha vki bevágodik elém szabályos sebességgel nem vagyok mérges/ideges... olyankor ő normális és én vagyok hülye...

    Jah: ha mérnek városban 50-es helyen és én 80-al megyek de nem álíltanak meg akkor mi van? Mázlim vagy küldenek képeslapot? Napszemüveg volt rajtam, simán bevágom, hogy családtag vezetett....

    Ui.:

    Jah: kicsit feltorlódott a forgalom ami kb 600 méter kocsisor egyvonalban... sikerült bekanyarodnom (egy 3.5 tonna kategóriás pug boxe vagy vmi citroen ne mind1 beendegett az a lényeg) mellettam kamion, előttem kamion... próbáltam bemenni a belsőbe ahonnan majd a balra kanyarodó sávba befordulhatnék de semmi... egy Shnitzer(?) bmw-s (állatul nézett ki) azt hittem be akar engedni de csak öreg volt és mindig lassan reagált amikor megindult a sor... jó mind1... végülis nem számít... lámpához érek... a legszélső sávban és kettővel beljebb kellene lennem vagy megkerülhetem a fél várost... mögöttem kamion, mellettem 1.7D verda, a lekanyarodóban ahol lennem kellene nem számít mi van mert kb 2-3 mp-el később kap zöldet mint az egyenesen vagy jobbra lekanyarodó... zöld: 1-es padló, 2-es padló, index balra és nyomtam neki... 1.7D (kadett) dudál pedig mire én már bekanyordatm még kb akkor indult el...

    Forgalmas útszakasz szintén de a belvárosban... zebrán áll egy gyalogos pár, ok megállok hátha megáll vmelyik barom a szemközti sávból is és elengedi őket, állok, villantok párat semmi... ránéztem a párra akik köszönték a semmit majd továbbmentem, kb 200 métert mentem amikor még mindig nem engedte őket el senki sem...

    Másik zebránál még tegnap, áll a zebrán a csaj, megállok a zebra előtt, mutatom, hogy menjen csak... áll tovább... megállt szemből is egy szőke csak az előző clioval... az is mutatta neki... na jó akkor állj csak tovább, kis gázt adok már indul is, normális ez??? Vagy direkt el akarja üttetni magát? Még ha a járdán áll oké lehet nem akar menni de már a zebrán állt.

    Másik eset: látom, hogy a zebra felé egy babakocsi tart de még a zebrán volt... ok lassítok, megállok... utána látom, hogy a babakocsi duo azaz két személyes, hopsz nem is ez három személyes :Y Jól nézett ki :D

    Jah: elmondaná valaki, hogy motorral miért kell a sáv közepén sőt inkább a felezőhöz közel haladni folyamatosan? (etz vagy mifene)....

    Egyébként átalakítás előtt nem kellett kézzel mutatnom, hogy elmehet a gyalogos a zebrán ha lassítottam már indultak is... most hiába lassítok nem indul csak ha mutatom, hogy menjen... [link] csak ennyi változott na meg hangosan szól a zene benne...

    [Szerkesztve]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák