Új hozzászólás Aktív témák

  • csuf

    tag

    válasz PRO-peller #23754 üzenetére

    Üdv!
    Tudom hogy - túlzások nélkül - nagyszerű kis gép :C
    És egyenlőre marad is, mert meghírdettem egy népszerű aukciós oldalon :N le is ütötték, de nem felelt meg a vevőnek ( ez van :F ). Egy kicsit elment a kedvem a gépcserétől...
    Most újra meghírdettem, de szerintem úgysem lesz majd rá vevő ;) de tartozom az ördögnek és magamnak még egy próbával.
    Ha nem megy akkor sem leszek elkeseredve :N mert eddig is hű társam volt, sosem hagyott cserben, még akkor sem amikor azt hittem itt a világvége - a múlt év nyarán leesett, elvittem a márkaszervízbe, szétszedték, átnézték, összerakták, megnyugtattak hogy a felületi sérüléseken kívül semmi baja nem esett, és ami nagy szó egy fillért sem fogadtak el!!!, azóta több mint 7000 kép készült vele problémamentesen - és remélem ezután is az lesz :-) talán megbocsájtja a hűtlenkedésemet :))
    csuf
    Ps: és rendkívűl alacsony a fogyasztása, több mint 1100 képet 4 készítettem 4 hónap alatt egy pár lítiumos Energizer elemmel - tartalékként vettem, ha feladják az AA akkuk akkor is legyen valami kéznél, még most is az van benne, a vaku is gyorsabban tölt újra vele :) kíváncsi vagyok meddig bírja :-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák