Új hozzászólás Aktív témák

  • chubii

    senior tag

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni . Lassan csere érett lesz a Wave-em, de nem vagyok benne biztos, mi lenne méltó utóda.
    - 80e forint körül maximalizálnám a keretet , nem szívesen mennék feljebb
    - hajlok a használt készülékre is, tekintve az árkeretet
    - Működjön gond nélkül az összes alapfunkció ( hívás, SMS, kihangosítás stb. Ne legyen térerő problémája ). Ezen felül fontos lenne a közösségi funkciók megléte és gördülékeny működése ( Viber, FB, Skype + több e-mail fiók kezelése ), valamint VOIP videóhívásra is használnám ( lehetőleg minél szebb képet adjon az előlapi kamera ). Játék maximum Cut the Rope szintű lenne, nem használnám semmilyen komoly szimulátorra vagy ilyesmi.
    - GPS : rövid időn belül találjon jelet, és ne dobja el egykönnyen
    - hosszú távra tervezek : alsó hangon 2 év
    - USB OTG funkció
    - lehetőleg minél jobb akku. Ha még az egy napot sem bírja ki átlagos használattal, akkor felejtős.
    - kijelző : 4" körül, maximum 4,3" . Technológiáját tekintve nyitott vagyok, Wave-en sem zavart különösebben a Pentile Matrix, szóval ez nem kizáró ok. Szerviz módban megnéztem, egyedül a kék színnél van egy minimális beégése a felső sávnak, de alig észrevehető. Pedig már elmúlt 2 éves.
    - mobilhoz képest használható kamera , led villanó + 1080p videó ( ha lehet )
    - nem fontos, de hab a tortán, ha NFC chip is van benne

    3 telefont néztem ki :
    Motorola RAZR MAXX ( használtan ) :
    Motorola RAZR i ( szintén használt )
    Galaxy S2 ( új/használt, mindkettő kereten belül van) : itt az lehet hátrány, hogy nemsokára leveszi a kezét a Samsung róla, nem fog rá semmilyen frissítés jönni ( nagyon nem ástam bele magam a témában, sorry ha hülyeséget zagyválok ) . Persze, ha stabil rendszerrel int búcsút tőle a Samu, akkor nem olyan nagy gond.

    Előre is köszi !

    It's gonna be legen - wait for it - dary!

Új hozzászólás Aktív témák