Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salaxx

    tag

    Hi mindenki!

    Lehet a MPC-ban vhogy billentyűzettel normálisan tekerni a filmben? pl kurzornyilakkal, mint pl Bsplayerben. .... legalább 10 másodperceket...nem képkockákat + ne "pauzézzon" már le automatikusan egyből

    Köszi előre is

  • salaxx

    tag

    Hi mindenki,

    a következö problema jött elö 1 hete es megörülök töle. A gep ATI 4870 + Catalyst 10.11 Win 7 64 bit MPC-HC legujabb x64 .2728 asszem. A rendszer ugy van megoldva mar 1 eve, hogy a VGA hdmin (DVI->HDMI atalakitoval) megy az LCD tv-re (ez a masodlagos kepernyöm) es az mpc teljes kepernyöben indul es az mpc hcn belül a hangkartya a videokartyara integralt. Minden ok volt egy even keresztül, de 1 hete kb az kezdödött, hogy elindtok barmit az mpc hcval es full random
    - teljesen jo a hang a tvn
    - kimaradozik a hang a tvn
    - semmi hang nincs a tvn...ekkor amint bezarom az mpc-t recseges van a tv-n...addig mig ujra el nem inditom az mpct, ami "felülirja" ezt az allapotot ennek a 3-nak valamelyikevel
    Es ezek az allapotok valtakoznak, attol függöen hogy epp milyen hagulatban indul el az mpc. Elöször hardverhibara gyanakodtam, de kiprobaltam, hogy a windowsba eleve atallitom az alapertelmezett "hangkartyat" a videokartyasra...szoval hogy midnen hang a tvn szolaljon meg. Probaltam winampot 20 szor elniditani de semmi hanghiba, probaltam kmplayert azzal is minden ok. Szoval se nem kabel se nem a videokartya hibajanak tünik.

    Kb. egy idöben tettem fel uj catalystot es uj mpc verziot amikor jönni kezdett a problema...ezert megporbaltam vissza frissiteni öket, de mostmar akar sokkal regebbi verziokkal is van ez a hiba.

    Nem ertem mi lehet....vmi ötlet??

    Ja es plusz kodek nincs a gepen

    Köszi

    + abszolut nem vmi hiperbonyolult tartalomfüggö....teljesen mind1 milyen formatumot nezek....hd mkv, vagy akar mezei SD divx sorozat...mindennel jön valogatas nelkül

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák