Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raidon

    őstag

    Sziasztok! Olyan gondom van, hogy ma jött Steamen az üzenet, hogy játékon belüli kitiltást kaptam... Márciusban játszottam utoljára és kb összesen van benne 7 órám...
    Írtam nekik, de annyira nem kötött le, hogy emlékezzek rá. Feltelepítettem megint aztán már nem enged be... Kíváncsi leszek mit fognak írni...

    "A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

  • Raidon

    őstag

    válasz savior #2435 üzenetére

    Bant kaptam állítólag Hack miatt... Érdekes, mivel összesen van benne 7 óra az is tavaly márciusi. Ráadásul a classra a szerverre és a karakternevemre sem emlékszem... ,de találtam egy cikket, hogy rengeteg accountot tiltottak úgy, hogy ők semmit sem csináltak...

    "PCGURU"

    A hivatalos blog szerint a Lost Ark több mint egymillió botot tiltott le, véglegesen eltávolítva ezeket a fiókokat. A "masszív tiltási hullám" volt az első lépés a Lost Ark "növekvő" bot-problémájának megoldásában, de a csapat folytatja a munkát a további fiókok azonosítása és eltávolítása érdekében, "amelyekről megállapították, hogy botokat futtatnak". A fejlesztők rámutattak, hogy lehetséges, hogy néhány játékost tévesen azonosítottak botként, és bár a csapat igyekezett megelőzni ezt a problémát, előfordulhatott, hogy olyanokat dobtak ki, akiket nem kellett volna. Azokat a kitiltottakat, akik "tényleg játszottak a Lost Arkkal", és "semmilyen módon nem módosították a játékmenetüket", arra biztatják, hogy küldjenek egy visszajelzést a játék támogatási oldalára.

    [ Szerkesztve ]

    "A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

Új hozzászólás Aktív témák