Új hozzászólás Aktív témák

  • szilva01

    őstag

    válasz Tsebacsi #74068 üzenetére

    Velem pont fordítva van. Ha valami nem az enyém, arra vigyázok, mint a szemem fényére, Ne én b*sszam el. Ha valami az enyém, annak azért kicsit többet adok, úgyis "csak" az én károm lesz belőle, Egyébként a hétvégén kint voltam a Hungaroringen, DTM hétvége volt. Egyrészt az 1.2 automata Corsa-val 1.1 literrel kevesebb fogyasztást produkáltam ~170 kilóméteren, mint azelőző tankolással a többiek ~200 kilóméteren, másrészt beültem egy audi a5 coupé-ba, És ekkora csalódás életemben nem ért még... Mintha egy konzervdobozban ültem volna a szardíniák közt, mindkét térdemhez és könyökömhöh hozzáért valami, ha rendesen fogtam a kormányt, (Az ülést beállítottam magamnak), valamint az első szélvédő is kicsi volt, lefelé kellett néznem, hogy kilássak rajta. Arról nem is mondok semmit, hogy az A oszlop mindent kitakart ami a bal oldalamon volt. Pedig csak 185 centi vagyok. Akivel voltam, kb. 187 centi magas, csak azért ült be, mert nem hitte el amit mondok, Úgy szállt ki, hogy "b*sszameg, ez ténylek kicsi"... :))

Új hozzászólás Aktív témák