Új hozzászólás Aktív témák

  • sfefe

    őstag

    válasz rbalint88 #65662 üzenetére

    Most sajna melle lottel mert a Te szavaddal elve beszoptam egyszer egy 50ezrest. ( elneztem, nem figyeltema tablat) Befizettem, ennyi most jobban figyelek. ( ja es nem keresek sokat, szarul erintett de hat ez van megsem sirtam)
    Hol vagyok hangos? Nagy betuvel irtam, nem akkor ne mennyuk mar at szemelyeskedesbe....

    Az meg, hogy mennyi lenne a jogos majd az okosok eldontik de ha elolvastad amit eddig irtam nem az osszegrol szolt hanem a szabalytalansagrol.

    "legtobb ember szerintem nem direkt szegi meg ilyen esetben a szabalyt, hanem elbambul, siet stb."

    Ez igy igaz de vannak akik sokkal tobbet kaptak ezek szerint nem olvastad az elsot ott irtam van olyan aki a 16. csekket kapta tehat mire megkapta az utolsot addig azert tuti megjott az elso is tehat tudta mi a helyzet.
    Egyik kollegano a cegnel is arra jar es kapott egyett nem tetszik neki de hat Ő sem vette eszre a tablat.

    Maga az eljarason kellene finomitani pl ott ahol forgalmi rend valtozas van ott az elso level csak figyelmeztetes lenne, hogy ez most x ft-ba kerult volna onnek stb. Adnek 30 nap haladekot es ha utana is megszegi akkor lenne bunti.

    Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

Új hozzászólás Aktív témák