Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    Kíváncsi volnék a véleményetekre, tanácsotokra: új autót rendeltem szalonból. Elvileg pénteken hozhatom el az autót, de ma mennem kell kifizetni, valamint a mostani autómat (amit beszámítanak az árba) ott kell már hagynom. Ez normális eljárás szerintetek? Mert a megrendelésnél májusban nem volt erről szó. Akkor azt mondták ha jól emlékszem, hogy amikor átveszem az újat, akkor adom le a sajátomat. Meg a kifizetésnek is nem az átvételkor kellene megtörténnie!? Amikor telefonon megbeszéltük a mai ügyintézést, akkor azt mondták, hogy amolyan biztosíték gyanánt van ez, hogy most kifizetem az autót, meg beszámolják az enyémet, és péntekig bármi történhetne...belém jönnek, vagy akármi. Hát de könyörgöm: ilyen alapon a szalonban is történhet akármi az új autómmal....balf...sz szerelő nekitolat másik autónak, vagy a kapunak...szóval nekem ez így nem annyira tetszik. Nyilván ha kimegyek, még próbálok velük egyezkedni. Felajánlottak bér/tesztautót erre a pár napra fél áron. Legalább akkor adják azt ingyen :)
    Mit gondoltok erről?

Új hozzászólás Aktív témák