Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz bitpork #32517 üzenetére

    Mester, nem veszek bizonytalan előéletű kocsit, ami amerikai piacos volt, lehet, hogy vízkáros is, fotón volt rajta egy gumi, élőben már másik volt rajta (mind2 kép a nepper udvarán készült, utóbbit én lőttem az első szemrevételezésnél, előbbit ő a hirdetéshez). És a BMW szaki szerint cinkes volt a kocsi, nem tudtad megmondani, mi a pontos bibi, de ha már gyanús, vegye meg a tököm. Ha majd el kell adni, mert épp muszáj, akkor ki a fene veszi meg jó áron? Csak alánéz és látja, hogy nini, ez itt más színű, miért is? Én meg csak pingvinezek, ugye? Tessék kicsit tovább gondolni a dolgokat!! Cserébe most nem tudnék nagyobb kecóba költözni, ha ott akkor elverem a zsét ilyen úri huncutságokra. Valamit valamiért... De ez a sajnálom dolog... Naná, hogy sajnálom, mert álomautó, de a szart hiába csomagolod aranyba, attól még szar marad!

    focvis: Estoril Kék fényezés a neve, tudtommal csak gyári M-es és M csomagos kocsihoz jár :K Durvaszép :O De valami erősebb kell, nehogymá egy "mezei" GTI lépést tartson velem :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák