Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz focvis #198241 üzenetére

    Nekem nagyon bejön a GTE Golf is. Külsőleg hibátlan, és amennyire én tudom nem is megy rosszul. :)

    Snoop-y: Még nem volt AMG-m, de a bakancslistámon van. :) De miért pont SLS?! Inkább egy E53 Coupé. Vagy talán egy C63-as.
    Egyébként halad ez az autó is azért. Ma is voltam fent a Bükkben, meglepően jó vele autózni (nagyon jó). Már korábban leírtam, de most megerősítem: jobb futómű van alatta mint az S5 alatt volt. Én nem igazán tudom/akarom kiautózni a 300+ lóerőt, így valójában nem számít, h az mennyivel erősebb. Egyedül a kipufogó hangja hiányzik... mondjuk az nagyon. :D Ma már elgondolkodtam azon is, h mennyi értelme lenne átülnöm egy M440i-be (mert most talán az van a kívánságlistám élén). Egyelőre nagyon bejön ez a "hibrideskedés". 90%-ban elgurulok nyugiban (elektromosan), ha meg csapatásra vágyom akkor ezzel a technikával azt is megtehetem. Ma a szerpentinen autózva észrevettem, h a műszerfalon sport módban (padlógáz nélkül) is folyamatosan felvillant az Xboost felirat, Szval az autó elvileg leadta a 290+ lóerőt. Egyre kíváncsibb vagyok, h vajon a Mercinek milyen lesz az új (PHEV) C63-asa?! Most azért már közel sem vagyok olyan borúlátó vele kapcsolatban mint korábban voltam.

    Qru: :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés