Új hozzászólás Aktív témák

  • tomiii.

    aktív tag

    válasz Skillet #18817 üzenetére

    huh ez leírva már nem olyan, de úgy kezdődött, hogy van ám nekünk egy műhely rádió, 10 hangszóró rákötve szanaszét húzgálva az udvaron, meg a műhelyben is, hogy, "ha mi Class fm-et hallgatunk, akkor a szomszédok is" alapon, és ez általában az éjszakai műszakban ~19:00-tól hajnali 3-4-ig szól.

    Probléma a következő: Néha eme remek szerkezet recsegni kezd, kedves jó barátom ezt többféleképpen szokta orvosolni:

    a) kiüti ablakostól a rádiót a tyúkokhoz
    b) lapáttal megsuhintja nevelési célzatból
    c) kalapáccsal suhintja meg
    d) festéket kap
    e) kést kap a jobb vételi jel érdekében
    f) még több kést kap

    +1 probléma: Mikor nincs recsegéses baj, de a kakas felugrik a párkányra, majd befejeli az asztalra a rádiót.

    Egyszer, már épp a kontárkodás vége felé jártunk a 7-8. sör után mikor bökőt kapott a szerkezet és elment minden hang.

    Felmásztam az asztalra vizsgálni a műszert, haverom a AE86-os corolla ülésében terpesztve issza a sört, 10-20 centiméterről nézegetem mi a baj, majd egy flegma, artikulálatlan mondatot vet felém:

    "-Tünde szemed mit lát?"

    Itt nem elég, hoyg a sört kiköptem a röhögéstől, még majd meg is fulladtam.

    Egyébként ekkor tünde szemem ezt látta:

    Ezután visszakötöttem a lecsúszott, 4 méter kábelből álló antennát és iszogattunk tovább.

    bitpork: "megemlitesre kerult az 1.6 helyett az 1.9 is."

    Ezen átsiklottam, tényleg hagyja a fenébe azt az autót, nem éri meg szívni vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák