Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz rbalint88 #166842 üzenetére

    Én speciel nem várom, hogy kötelezően le kell mondanom valamiről... De nem ez az egy olyan terület van mostanában ahol hasonlót tapasztalok. Egy bizonyos kor után páran úgy érzik már nem élnek dolgokat... Oké... Ma is van fasza önvezető jármű amin lehet olvasni. Több neve is van: busz, vonat, metró, repülő, taxi..stb
    De miért is akarjuk másra kényszeríteni az akaratunk? Mert saját preferenciáink mentén gondolkodva azt gondoljuk másnak is az KELL csinálni ami szerintünk jó?
    A szexet ugye nem akarod majd betiltani ha neked már nem lesz rá ingered? Az is tud életveszélyes lenni ha nem vigyáz az ember. ;]
    Én a dugót leszámítva szeretek mindenhol gurulni.

    Ha ott a funkció az autóban azért nincs ellenvetésem. Aki akarja használja, de a szabad döntés jogát ne akarjuk már elvenni, és ne a saját elképzeléseinket extrapoláljuk már ki. A biztonság meg full felejtős érvelés. Akkor is ott lesz a probléma, csak teljesen más szinten. De ezt most nem látjuk mert nem élünk benne... Jó példa erre, amikor pár évtizede próbálták kitalálni mi lesz a jövőben..akár napjainkban. És mai szemmel full béna dolgokat találtak ki mert a jelenből indultak ki...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák