Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz kelna91 #125255 üzenetére

    Amit kozlo írt azt egészíteném ki még saját tapasztalat alapján. Ha te vagy a károkozó és viszonylag kis kár keletkezik akkor érdemes megpróbálni helyben rendezni a biztosító nélkül... Tudom ezzel sokan nem értenek egyet. December végén sikerült elkaszálnom pár kőcserepet egy benzinkútnál. Semmi extra. Lassan gurultam be aztán nem figyeltem. Megtoltam egyet és mind a 4 megtört sorban. Ezek az út szélére kirakott 2Ft-os gagyi nagyanyám idejéből itt maradt virágcserepek... Mondtam, hogy jó papírozzuk le... A biztosító 55 ezret fizetett ki a benzinkútnak. Ha befizetem akkor nem sorolnak hátra kettővel de így is emelkedik a díj mert károkozó voltam az elmúlt X évben című kérdésre igen a válasz. A járgányon lökhárító csere, doblemez csere, és jobb első ködlámpa csere kellett. Szerencsére Casco van, de 1 hónap volt mire sikerült szervibe eljuttatni a kocsit. Ha minden jól megy ma megyek érte...még nem tudom mennyi lesz a 10% önrész pontos összege, de ahhoz képest, hogy milyen piti kis helyzet elég sokba fáj már a végére minden. Ha megpróbálok egyezkedni, akkor szinte biztos, hogy olcsóbban megúszom... most kb 2 évig iszom a levét valamilyen szinten. Hülye egy helyzet, de jó lecke volt...soha ne bámuld azt a f.szom totemet hanem előre nézz ha benzinkútra kanyarodsz be.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák