Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz EQMontoya #100454 üzenetére

    Nem értem, ha ennyire fáj a reggeli közlekedés, miért nem mész előbb vagy később? Addig is dolgozhatnál otthonról. Vagy hazafelé is 5-kor szeretsz járni? ;]
    Egyik kollégám, állandóan panaszkodott hogy nincs parkolóhely az Infoparkban délelőtt 9 után, pedig a Baross utcától járt dolgozni. Igen, minden nap 4 villamosmegálló helyett kocsival hogy aztán negyed óráig keressen parkolóhelyet, majd rájöjjön hogy megint tilosban kell parkolnia. A csúcs az volt amikor fél óra keringés után le akart parkolni egy füves területen, majd épp szóltak neki hogy most büntetnek ne parkoljon oda, aztán hazament, lerakta a kocsit, majd villamossal vissza, szóval laza másfél óra alatt be is ért melóhelyre. Másik csúcs az volt amikor megkérdezte tőlem, hogy lehet parkolni ha a corvin life1-be megy ... mondom bazeg nem mondod hogy baross utcából oda is kocsival akarsz menni?!
    Szóval, mit idegeskedsz ha mindenki tudja mi várható a reggeli csúcsban? Mindenki tudja hogy szar mégis csinálja ha kell, ha nem! Itt a lényeg: ha kell, ha nem.

    szerk.: és igen én is tudom hogy villamossal is szar, mert a 4/6 meg tele van mikor mennél haza csúcsidőben, de annak megvan az a tulajdonsága hogy mégis jön, halad, nyomorogsz de legalább nem áll be elé a kukásautó se reggel se délután, az ultimate megoldás a bringa, tudom ott meg nem megoldható hogy ne legyen büdös az ember, mert mindenki irgalmatlanul leizzad, csereruha, 5 perces zuhany meg nem létezik -> bringa alkalmatlan ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák