Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz ngabor2 #8733 üzenetére

    ha többen hozzák össze, akkor lehet több is a reward :K
    Ha 5-en hozzák össze, akkor fejenként 5mBTC? :D

    Nem tudom írta-e már, de ha vége a BME-s vizsgaidőszaknak, akkor megpróbálhatok nekifutni egy logout cikk szerűségnek. Régen írtam már oda.

    De nem 1mBTC-t kérek érte, hanem politikai menedékjogot a fórumon azok elől, akiknek nem tetszik, hogy a "mire jók azok a grafikonok a váltók oldalain?" stílusú kérdezők kapnak valami magyar nyelvű izét (ami igazából nem sokra elég, de arra igen, hogy itt kevesebb legyen az ilyen kérdés). :))

    Viszont leghamarabb is 24.-től érnék rá, illetve most minden beérkezp megrendelőmnek is ezt a dátumot ismételgetem, szóval nem biztos, hogy lesz rá időm. Szóval ha valaki még mostanában akarja elkezdeni, akkor nehogy rám várjon.

    (#8734) HSM

    Az 1500Mhz-es RAM órajel hetek óta stabil mind az 5 kártyán, és gyakorlatilag úgy néz ki mindnek ott van az optimuma.
    De valóban nem rossz ez. A GPU tuning a siralmas. Van amelyik GPU az alapórajelet sem bírja, és a leg tuningosabb sem száll túl messzire. :(

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák