Új hozzászólás Aktív témák

  • fireman123

    őstag

    válasz bobalazs #61917 üzenetére

    No akkor én vauvau.....Szerintem senki nem dumál mellé :N ........és Te miért nem mondod meg előre a lottó nyerőszámokat? .....nyilván mert nem tudod, mint ahogy itt (és máshol sem) se tudja senki, hogy fognak alakulni az árfolyamok, ...látszik, hogy nemrég kezdted a kriptót, eddig szerencséd volt mert éppen jókor szálltál be.....realizálj valamennyit, mert hidd el nem lesz mindig minden zöld :DDD ....főleg annak nem aki megrészegül a mindenféle tudatosságot (elemzés, fundamentális háttér ismerete, ...bár ha ebben jártas valaki akkor is nagyrészt lutri az egész) nélkülöző első sikerektől. ...nyilván nem vezet egyenes út az égig, az egy kicsit rögösebb ennél mint ami most van pár hónapja, most bikapiac van és megy minden is felfelé, senki nem tudja meddig tart, ....és nem fog a csúcson ácsorogni sokáig egyik árfolyam sem, hanem úgyanolyan sebességgel (vagy még jobban) fog lefelé is menni majd, csak nem tudjuk, hogy mikor és milyen árszintről.....érdemes húzogatni az időcsúszkát és ránagyítani a [btc historikus grafikonon] , és képbe kerülsz, hogy a nagy emelkedések után bizony nagy esések is tudnak jönni (legutóbb a 2018 januári csúcsot követő folyamatos lecsorgás 3,5e dollárig, ....ez így volt már korábban is és kb. hasonló lesz majd ebben a felezési ciklusban is, ...aztán persze valószínűleg majd újból fel még magasabbra a következő btc blokkreward felezést követő időszakban (ami kb. 2024 májusban lesz)....szóval örülj, hogy éppen jókor voltál jó helyen és ne hidd, hogy mindig így lesz :N ...ezért realizálni kell egy részét (szerintem), a tetejét úgysem találod el mint ahogy vételnél sem az alját.....amúgy lehet, hogy tényleg felesleges idejárnod :D inkább menj egy jósdába

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák