Új hozzászólás Aktív témák

  • Mosqu!to

    addikt

    Sziasztok!

    Van egy jópár 4GB RX570-em, vegyes ramokkal.

    Whattomine szerint a Nicehash-Ethashjobban hoz, mintha simn ETH-t túrnék. Mennyire valós ez? Tényleg célszerű lehet átállni?

    Másik kérdésem az lenne, hogy az elmúlt pár év fejlődése után azon gondolkoztam, hogy nem árthatna finomhangolni a gépeim. Anno egy darabig állítgattam őket, de végül 1850MHz ramokon hagytam a gépeket, mert így stabil volt és nem hozott jelentősen kevesebbet, mint a 2000-2100 MHz.

    Phoenixminert használok, és az érdekelne, hogy az alábbi paraméterekre milyen optimális beállítások vannak, és ettől mit merre érdemes mozgatni, hogy instabilitást vagy túlmelegedést "javítsak"?

    Core clock - van értelme 1050-1100 feletti értéknek, hoz pluszt, esetleg romolhat miatta stabilitás?)
    Core state - sose piszkáltam, mit érdemes állítani?
    Core voltage - ezt anno 890mV-ra lőttem be, de igazából nem tudom, hogy merre érdemes mozgatni és annak milyen hatása van stabilitásra, memóriafrekvenciára, valamint hogy meddig szokás csökkenteni
    Memory clock - itt kéne nyilván maxra törekedni stabilitás mellett
    Memory state - sose piszkáltam, mit érdemes állítani?
    Memory Voltage - sose piszkáltam, mit érdemes állítani?
    RXboost (REF) - 30-on van, de van ahol 20-at írnak. Nem tudom, hogy ezt minek függvényében merre érdemes állítani

    Köszi ha tudsz segíteni :)

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Új hozzászólás Aktív témák