Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    válasz AAntii #41512 üzenetére

    Dehogy egyszerűsítem le. Nem írok konkrét receptet, csak arra a nyilvánvaló tényre igyekeztem irányítani a figyelmet, hogy a degradáló "pénzszivattyú" jelzőnél sokaknál jóval több van a bányászati tevékenységük mögött. Itt az ok-okozatot rosszul kötötted össze: attól mert sok időt szánsz rá, még nem biztos, hogy jobban jössz ki. Amit én írok, hogy ha jobban akarsz kijönni, akkor több időt kell szánnod az általam említett dolgokra és aki komolyan gondolja, az így is tesz. Ez ugyebár nem teljesen ugyanaz, ezáltal az egyszerűsítés sem állja meg a helyét, mert a pontos módját, részleteket nem írtam le, hogy mit, hol, mennyit és hogyan kell tenned. Ez a világ végtelen lehetőséget kínál már most is és egyáltalán nem egyszerű. Az összefüggés egyszerű része az, hogy ha nem szerencsére akarod bízni a bányászatot, akkor időt kell áldoznod rá, tájékozódnod kell. Ez pedig bőven túlmutat egy gép összerakásán és 3 szoftver feltelepítésén.

    Maajsz, jó gondolatokat fejtegetsz. Ahelyett, hogy a saját megfogalmazásommal írnám le, ajánlom a variance.hu cikkeit. Nem kell mindennel egyetérteni, sőt, kifejezetten hasznos még a szekpticizmus, de a mögöttes érték képviseletéről van egy kifejezetten gondolatébresztő cikke Csabának, ajánlom elolvasásra. Persze aki tényleg sokat olvas a témában (trustnodes és hasonló oldalak), azok nem csak a mások által összerakott képet értik meg (ld. variance), hanem önmagukban is ki tudnak alakítani egy viszonylag stabil képet arról, hogy többet jelent-e a kripto (és a bányászat) néhány forintnyi havi termésnél, vagy több annál.

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák