Új hozzászólás Aktív témák

  • deadwing

    addikt

    válasz Htibimor #25271 üzenetére

    CRYPTOPAY
    Kerüld el messzire!
    Én most nagyon sok pénzzel szívok náluk... Lassan 2 hónapja nem tudok hozzáférni a pénzhez.
    Először jött a verified csúszás. Mostanáig nem történt meg május 9 óta pedig minden doksi bent van.
    Ma betelt a pohár, mondom akkor fee ide vagy oda, leszarom a 20 eurót, meg azt is hogy rohadt drágán váltják vissza, mondom már nem érdekel, visszakérem btc-ben. Nem megy ez sem.
    Már az EUR accomra sem küldik vissza, hogy aztán onnan btc-ben elutaljam.
    "Something went wrong with your transfer, pls try again..."

    Ott rohad a pénzem egy virtuális kártyán, de ez is szép kis történet volt.
    A plastic kártyámon ugye lejárt a limit ami alapból 2500 volt aztán ők visszavették 1000-re. Namondom lófasz, nekem vásárolnom kell, vettem egy virtual kártyát ami akkor ugyan úgy 2500 limites volt, ráraktam majdnem ennyit, eltelt 1 nap, és ezt is szó nélkül visszavették 1000-re. Vásárlásnak annyi volt. Ez volt 4 napja kb. Tegnap nézem, megint 2500 a limit, na mondom akkor ennyi, ma kiveszek mindent onnan és most itt tartok.
    Több mint 1 hónap levelezés a supportos hülyepicsával, és ennyi...

    A csaj semmit nem tud csak elnézést kérni, de már rohadtul idegesítő, tegnap írtam közvetlenül a cardholderonline.com supportra, onnan jött a válasz, hogy rövidesen megtörténik az upgrade.
    De ezt nem tudtam kivárni, gondoltam húzok el innen, de nem megy.
    Most megint várok a csodára. Itt tartok jelenleg.

    Ja, kártyák között most 100 eurót enged mozgatni, LOL.
    Valami kurva nagy gáz van ott... Lehet fújhatom a pénzem, MEGINT.

    [ Szerkesztve ]

    60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

Új hozzászólás Aktív témák