Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz janos666 #18102 üzenetére

    Azért, mert teljesen hülye vagyok hozzá :B :DDD
    Amúgy meg nézegetem EZT ITT
    Viszont ez Bitcoin, nem Litecoin, és az eddigi hsz-ekből azt veszem ki, hogy az már nem annyira jó.

    Mivel pillanatnyilag teljes a kász a fejemben, próbálok valami kapaszkodót találni, ezért beregeltem pár pool-ra, pl WelovelLTC és a BitcoinCZ, de nem jött össze valahogy ... :B

    A WLLTC-nél nem tudtam elinditani a bányászt CMD-ből, a következő batch segítségével, mert valamit nem talált:
    "./cgminer --scrypt -o stratum+tcp://www.weloveltc.com:3333 -u Weblogin.WorkerName -p WorkerPassword"

    Azt hiszem a weblogin volt a rossz, mert azt nem vágom, hogy pontosan mit takar? Az email címet, vagy password-ot???
    na mindegy, gyorsan továbbmentem a BitcoinCZ-re, annak ellenére, hogy az Bitcoinos, elindult a bányászom, legalábbis a guiminer mutatta a 360Mhash körüli értéket ... a pénztárcát viszont nem tudtam hozzálőni, lévén fingom sincs a beállításokról.

    Egyelőre azon szeretnék túl lenni, hogy a meglévő konfigommal valami működjön, hogy lássam, miről beszélek, mert így tökhülyének érzem magam, és hát van is benne valami :D

    Ehhez keresek egy optimális pool-t, nagyjából mindegy, hogy milyen a profit, azt majd később.
    Meg próbálom összelőni a dolgot, tehát pool, worker konfig és a pénztárca, amihez jelenleg a Litecoin-QT van fent.
    És még mindig nincs róla fogalmam, hogy mit csinálok :B :B :B

    ha esetleg van némi tanács-féleségetek az induláshoz, akkor roppant hálás lennék, de tényleg nem akarom a szombat délutánját elvenni senkinek, meg amúgy sem ... elismerem, hogy teljesen hülye vagyok hozzá, meg azt is tudom, hogy az első lépések - szinkron hiányában - teljesen balgák :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák